NurPlast

Köprü Eğitim ve Kültür Derneğinin Genel Kurulu yapıldı

Köprü Eğitim ve Kültür Derneğinin Genel Kurulu yapıldı
Köprü Eğitim ve Kültür Derneğinin Genel Kurulu yapıldı

 Merkezi Gaziantep'te bulunan Köprü Eğitim ve Kültür Derneği'nin 3. Genel Kurulu bugün yapıldı. Genel Kurul'da geçmiş dönemde yapılan çalışmalar gözden geçirilirken, yeni dönem için de düşünülen çalışmalar ve projeler hakkında görüş alış verişinde bulunuldu. Genel Kurul'da önümüzdeki üç yıllık dönem için görev yapacak Yönetim Kurulu ile birlikte Denetleme Krulu üyeleri de yapılan secim sonucu belirlendi. 

Yapılan seçimin ardından bir konuşma yapan Abdulkadir MENEK, önümüzedki dönem yapmayı düşündükleri çalışmalar hakkında bilgi verdi. Menek, konferans, seminer ve panel gibi faaliyetlere devam edeceklerini ve yeni dönemde de aktif ve dinamik bir çalışma yürüteceklerini ifade etti. Abdulkadir Menek, ekip çalışmasının önemine dikkat çekerek, her türlü görüş ve öneriye açık olduklarını, çalışmalarda istişareye önem vereceklerini belirtti. Olgun bir havada geçen genel kurulun ardından, dernek üyeleri iyi dilek ve başarı temennilerini ifade ettiler.

Genel Kurul'da yapılan secimler sonucu Yönetim Kurulu üyesi olarak göreve getirilen üyeler, şu isimlerden meydana geldi: 

1-Abdulkadir MENEK (Akademisyen-Yazar)

2-Süleyman GÜN (İş Adamı)

3-Müslüm YILDIRIM (Tekstilci)

4-Mustafa İNAL (Eğitimci)

5-Mehmet KARAER (Eğitimci)

6-Hasan YILDIRIM (Eğitimci)

7-İlyas BAYAR (İşletmeci)BU HABERE YORUM YAPIN!
Yorumunuz site yöneticileri tarafından onaylandıktan sonra bu alanda görünecektir.

BU HABERE YAPILMIŞ YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorumu siz yapın.

KUR'AN-I KERİM

NAMAZ VAKİTLERİ

FACEBOOK'TA RİSALEANTEP