NurPlast

Bediüzzaman'ı şükran ve rahmetle anıyorum

Bediüzzaman'ı şükran ve rahmetle anıyorum
Bediüzzaman'ı şükran ve rahmetle anıyorum

 Başbakan Ahmet Davutoğlu ve parti genel başkanları, Yeni Asya tarafından Ankara Kocatepe Camii'nde düzenlenen Bediüzzaman Mevlidi'ne tebrik telgrafı gönderdi.

 
Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun mesajı:
 
"Bediüzzaman Said Nursi Hazretlerinin aziz hatırasına düzenlenen programa nazik davetiniz için teşekkür ederim. Büyük İslam alimini şükran ve rahmetle anıyor, değerli hatırası önünde saygıyla eğiliyor, programa katılan tüm misafirlere sevgi ve selamlarımı gönderiyorum."
 
Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak'ın mesajı:
 
Düzenlemiş olduğunuz büyük İslam alimi ve müceddidi Beidüzzaman Said Nursi Hazretlerine ithaf edilmek üzere Hatm-i Kur'an ve mevlid-i şerif konulu davetiyenizi aldım. Teşekkür ederim.
 
Daha önce planlanmış programlarım nedeniyle davetinize katılamıyorum. Programın ülekimez, milletimize ve İslam alemine hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyor; size ve şahsınızda programa iştirak eden kardeşlerimize selam ve muhabbetlerimi sunuyorum.
 
Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici'nin mesajı:
 
Önceden planlanmış programım nedeniyle Hatm-i Kur'an ve Mevlid-i Şerif programınıza katılamıyorum. Nazik davetiniz için teşekkür eder, şahsınızda tüm konuklara, selam ve sevilerimi sunarım.
 
Milli GazeteBU HABERE YORUM YAPIN!
Yorumunuz site yöneticileri tarafından onaylandıktan sonra bu alanda görünecektir.

BU HABERE YAPILMIŞ YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorumu siz yapın.

KUR'AN-I KERİM

NAMAZ VAKİTLERİ

FACEBOOK'TA RİSALEANTEP