NurPlast
16.07.2013 | A+ | A-

Zemzem mucizesi

Zemzem Mucizesi
Zemzem Mucizesi

 Zemzem suyunun ezan okunduğunda berraklaştığını ifade eden Japon bilim adamı Dr. Masaru Emoto, "Zemzem, çevresinde cereyan eden bütün değişimleri hafızasına alıyor.Yapısı çok farklı. Bu, onu dünyadaki diğer elementlerin efendisi yapıyor" dedi.

Edinilen  bilgiye  göre Ren Nehri'nin suyundan içen kişinin   enerjisinin  azaldığını  belirleyen  Alman bilim adamı Dr. Knut Pfeiffer, bir miktar zemzem bulup içti. 35  dakika  sonra da  rahatladığını   hisseden  Dr. Pfeiffer, şaşırtıcı bir gerçekle karşılaştı.

Zemzemin mayalama  özelliği  bulunduğunu, bir bardağının bir kova şebeke suyunu temizlediğini , bu  özelliğiyle  bile  enerji   ve  şifa kaynağı  olduğunu  tespit eden Dr. Pfeiffer, "Su her şart  altında   değişmiyor   ama   değiştiriyor . Çok acayip bir  deney  yaptım. Bir damla zemzem suyuna yüz damla normal su karıştırdım.  Sonuçta  gördüm  ki  suyun hepsi zemzeme dönüşmüş. Sonra bir damla zemzeme bin damla normal su karıştırdım. Hepsi zemzeme dönüşmüş. Zemzem' de   büyük  bir  enerji  var. Başkasını  değiştirir   ama  kendi değişmez " dedi.

Japon bilim adamı Dr.  Masaru  Emoto ise, zemzem kristallerini  mikroskop  ortamında inceledi . Suyun kristal düzeninin değişen frekanslara göre farklılaştığını gören Dr. Masaru Emoto zemzem kristallerinin çan sesinde karardığını, Kur'an-ı Kerim ve ezan sesinde ise parlaklaştığını fark etti.

İncelemede her bir kristalin Kâbe-i Muazzama'ya benzeyen bir doku oluşturduğu, zemzemin kristallerinin çan sesinde karardığı, Kur'an-ı Kerim ve ezan sesinde ise parlaklaştığı ve netleştiği anlaşıldı. 

Dr. Masaru Emoto, zemzemin fiziksel ve kimyasal özellikleri bakımından yeryüzündeki bütün sulardan farklı olduğunu belirterek, "Zemzem, çevresinde cereyan eden bütün değişimleri hafızasına alıyor. Yapısı çok farklı. Bu, onu dünyadaki diğer elementlerin efendisi yapıyor" şeklinde konuştu.

 

Haber 7BU HABERE YORUM YAPIN!
Yorumunuz site yöneticileri tarafından onaylandıktan sonra bu alanda görünecektir.

BU HABERE YAPILMIŞ YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorumu siz yapın.

KUR'AN-I KERİM

NAMAZ VAKİTLERİ

FACEBOOK'TA RİSALEANTEP