NurPlast

Risale-i Nur Meşveret Cemaatinden Mehmet Görmez açıklaması

Risale-i Nur Meşveret Cemaatinden Mehmet Görmez açıklaması
Risale-i Nur Meşveret Cemaatinden Mehmet Görmez açıklaması

 Risale-i Nur Meşveret Cemaati, geçtiğimiz günlerde emekliye ayrılan Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'le ilgili bir açıklama yaptı. Açıklamada, "bütün Nur camiası olarak sizlere medyun-u şükranız. Sizin bu hasbi ve samimane hizmetleriniz ve fiili gayretleriniz asla unutulmayacaktır" ifadesi yer aldı.

Çok büyük hizmetlere ve külli hayırlara vesile oldunuz

Açıklama şöyle:

Muhterem ve kıymetli Prof. Dr. Mehmet Görmez Hocamız;

Cenabı Hakk'ın lütuf ve keremi ile çok büyük hizmetlere ve külli hayırlara vesile oldunuz. Allah u azimüşşan sizden ebediyen razı olsun. 

15 Temmuz gecesinde FETÖ kanlı terör örgütüne karşı, sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte  sergilediğiniz kahramanane tavır ve mücadele, camilerde okuttuğunuz selalar ve deruhte ettiğiniz diğer ulvî hizmetler ile milletin teyakkuzuna ve alem-i İslam'ın inşirahına vesile oldunuz. 

Nur camiası olarak sizlere medyun-u şükranız

Hususan, muazzez Üstadımızın vasiyeti olan ve Sayın Cumhurbaşkanımızın desteklediği Risale-i Nurların Diyanet eliyle basılması hizmetinden dolayı bütün Nur camiası olarak sizlere medyun-u şükranız. Sizin bu hasbi ve samimane hizmetleriniz ve fiili gayretleriniz asla unutulmayacaktır.

Duamız ve niyazımız odur ki, Rabbi Kerim sizi aynı azim ve gayretle daha küllî hizmetlerde istihdam buyursun, ömrünüzü bereketlendirsin. BU HABERE YORUM YAPIN!
Yorumunuz site yöneticileri tarafından onaylandıktan sonra bu alanda görünecektir.

BU HABERE YAPILMIŞ YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorumu siz yapın.

KUR'AN-I KERİM

NAMAZ VAKİTLERİ

FACEBOOK'TA RİSALEANTEP